Kā noris grupas elpošanas sesija?

Dvēseles Atdzimšanas elpošanas sesijas sākumā Tevi iepazīstinās ar gaidāmo procesu - kā tas notiks, cik ilgi notiks elpošanas prakse, ko Tu vari sagaidīt elpošanas laikā, kādām fāzēm Tu iesi cauri. Tev parādīs, kā izskatās un kā jāveic dinamiskā elpošana. Tas viss, lai Tavs prāts, kas, iespējams, jau būs satraucies par nezināmo, varētu nomierināties. Katram prātam patīk skaidrība.


Tu droši varēsi uzdot jautājumus, ja tādi radīsies. Tad dosimies elpošanas procesā, kura laikā es visu grupu vedīšu dziļāk, kā arī caur runāto, atgādināšu par elpošanu un tās ritmu.


Ja Tu piedalīsies elpošanas sesija klātienē, tad parasti ar pieskārienu un personīgu vēstījumu pieeju katram personīgi klāt, lai palīdzētu atraisīt enerģētiskos blokus. Katrai sesijai ir caurviju tēma, kas rodas no kopējās enerģētikas telpā.


Ja Tu piedalīsies Dvēseles Atdzimšanas elpošanas sesijā tiešsaistes jeb „online” grupā, tad elpošanas laikā Tev būs sajūta, ka Tu atrodies individuālā sesijā. Tu nedzirdēsi sev apkārt nevienu citu - tikai sevi, savu elpu, manu balsi un mūziku fonā, ja to atskaņošu.


Pēc elpošanas sesijas – gan klātienes, gan tiešsaistes grupā - būs integrācijas laiks, kuru pavadīsim kopā. Tu varēsi padalīties ar savu pieredzi, atziņām un uzdot jautājumus, ja tādi būs radušies.


Tu varēsi arī dzirdēt to, ko citi grupas biedri tajā pašā sesijā būs apzinājuši, jutuši un atbrīvojuši sevī. Lai gan sākumā cilvēki viens otru nepazīst, pēc sesijas kaut kas fundamentāli nomainās un paplašinās kopējā laukā. Cilvēki kļūst viens otram tuvāki.


Pēc attēla lasi informāciju par individuālo sesiju.Kā noris viens pret viens elpošanas sesija?

Kad nolemsi pieteikties uz privāto Dvēseles Atdzimšanas elpošanas sesiju, es aicināšu Tevi atsūtīt savu nodomu - ko Tu vēlies mainīt savā dzīvē, kur vēlies iegūt lielāku skaidrību, kas Tavā dzīvē nejūtas harmoniski.


Mēs vienosimies par noteiktu datumu un laiku, kad tiksimies uz sesiju klātienē vai tiešsaistē. Mūsu tikšanās sākumā es Tev uzdošu vairākus jautājumus, lai skaidrāk apzinātu Tavas tēmas un zemapziņas pasauli, kas Tev patlaban ir aktuāli, kā arī jautāšu par to, kāda bija Tava piedzimšana un kāda bija Tava bērnība.


Kad būsim noskaidrojuši būtisko, es Tevi iepazīstināšu ar to, kā notiek Dvēseles Atdzimšanas elpošana, proti, kāds būs ieelpas un izelpas ritms, cik ilgi būs dinamiski jāelpo, kādām fāzēm, iespējams, Tu iesi cauri. Atbrīvojies, jo process notiks tik un tā!


Sesija būs personīgs transformējošs process, ņemot vērā Tavas atbildes uz jautājumiem, kurus būsim pārrunājuši sesijas sākumā. Es Tevi vedīšu dziļumā, kā arī palīdzēšu ar specifiskiem jautājumiem atmodināt Tevis vēl apzinātās atbildes. Jo atbildes uz saviem jautājumiem zini Tu pats vai pati. Es Tev būšu pavadone Tavā ceļojumā.


Pēc sesijas Tu jutīsies skaidrāk, harmoniskāk, apzinātāk. Citi saka - kā no jauna piedzimis, tāpēc to sauc par Atdzimšanas elpošanu. Atdzimt savā skaidrībā.