Mana pirmā “Rebirthing” jeb Atdzimšanas elpošanas (kā pēc tam to nodēvējām Latvijā) pieredze Taizemē bija pagrieziena punkts manā dzīvē pēc visiem maniem meklējumiem – es beidzot spēju skaidri sadzirdēt, saprast un sajust atbildes uz sevi urdošajiem jautājumiem. Tā arī es dēvēju šo unikālo elpošanas metodi – Tu pats vari atbildēt uz jautājumiem, uz ko meklē atbildes ārpus sevis. Tavas patiesās atbildes ir Tevī un tas ir tavs spēks un un radošais pienesums pasaulei.

Gadu pēc šīs īpašās pieredzes, es atgriezos Taizemē, lai padziļināti iepazītos ar savām neapzinātajām šķautnēm un apgūtu “Rebirthing” metodi, tādā veidā varot šīs zināšanas, prasmes un dzīvu pieredzi nodot citiem, kas meklē virzību, skaidrību, harmoniju, mieru, mīlestību. 

Visā manā pasaules apceļošanas un izzināšanas laikā šī elpošanas prakse ir bijusi un arvien ir jaudīgākais, dabīgākais un tīrākais pašdziedinošais instruments, lai dziļi un atklāti iepazītos un savienotos ar savu iekšējo pasauli, ķermeni, Dvēseles smalko spēku un tās tīrajām zināšanām. Jo mēs katrs iepazīstam, sajūtam un apzināmies sevi smalkāk, jo mūsu saikne un mijiedarbība ar ārpasauli kļūst svētīgāka.

Kad kādā dzīves brīdī es studēju fizioterapiju, biju nolēmusi, ka mans pirmais jautājums cilvēkam, kas pie manis nāks ar fizisku neveselību, būs – vai Tu esi laimīgs. Es apzinājos, ka izaicinājuma sakne meklējama cilvēka iekšējā pasaulē – savstarpējā mijiedarbībā un sadarbībā starp prātu un jūtām. Tas var notikt tad, kad mēs sadzirdam savu Dvēseli un ķermeni un izvēlamies rīkoties un radīt no augstākās, tīrākās apziņas.

Patlaban es dzīvoju Briselē, turpinot strādāt ar cilvēkiem kā Latvijā, tā Beļģijā un citviet pasaulē. Es organizēju gan elpošanas apļus, gan individuālās sesijas - klātienē un tiešsaistē.

Man piemīt neatlaidība redzēt, just un ticēt cilvēkā esošajai Gaismai, skaistumam un mīlestībai, ko pats cilvēks varbūt pat vēl neapjauš sevī, taču meklē ceļu, veidu, virzību.

Ja sajūti manu vēstījumu un tas atsaucas Tevī, kā arī vēlies, lai palīdzu Tev izgaismot Tavu iekšējo sajūtu un apzināšanās kompasu, droši raksti.


                                                                                      Spied šeit, lai sazinātos!