"Atdzimšanas elpošanas" un "Dvēseles Atdzimšanas elpas" vadītāja 

Mūsu uzdevums ir celt kopējo cilvēces apziņas līmeni. Mēs iedrošinām cilvēkus sajust savu milzīgo spēku un potenciālu - noticēt sev, sajust dabu, sajust Visumu, savienoties ar Dvēseli, būt vienotībā un vienumā ar to. Vienmēr atceries, ka Tu esi šajā pasaulē nācis pieredzēt, sajust, mīlēt un radīt! 

Atdzimšanas elpas aizsācēja Latvijā

Dita Elksne  "Dzīve nav tikai par mums - tā ir arī par katru cilvēku, ko satiekam."

Grāmatu sērijas „Sarunas ar Dievu” autors Nīls Donalds Velšs

Mēs esam pārliecināti, ka visiem cilvēkiem ir spējas būt kā "uztvērējantenām" gan sevis, gan citu dēļ. Būt "savienojumā" nozīmē domāt un rīkoties apzināti, saskaņā ar dabā un Visumā notiekošajām pārmaiņām.

Sāc ar sevi! Pirmkārt, mums ir jāsakārto attiecības ar sevi un jāsaprot sava iekšējā pasaule. Tad, kad mēs to saprotam, mūsu rokās ir spējas to ietekmēt un mainīt. Maini savu attieksmi pret pasauli, un pasaule, kas tev ir apkārt, arī mainīsies.

Mēs uzskatām, ka galvenie cilvēka resursi ir Mīlestība, Godīgums, Degsme, Empātija un Vienkāršība.

Savukārt mūsu misija ir būt par "raidstacijām", kuru klātbūtnē cilvēkiem ir droši ļauties un atklāties patiesībai, lai dzīvotu sev autentisku dzīvi un celtu kopējo cilvēces apziņas līmeni.

 "Iekšēji harmonisku cilvēku tuvumā mēs vienkārši pēc kāda brīža atklājam, ka esam citādi, nekā līdz šim domājām - daudz labāki. Tad nu mēs brīnāmies, kā tas varēja notikt."

Ekumeniskais skolotājs Ričards Rors     


Pirmajā reizē, kad pati piedzīvoju "Rebirthing" jeb "Atdzimšanas elpošanu" Taizemē, es beidzot spēju un sapratu, kā atbildēt uz sevi urdošajiem jautājumiem. Tā es sākumā arī dēvēju metodi - Tu pats sev esi labākais skolotājs un Tu pats vai pati vari atbildēt uz jautājumiem, uz kuriem Tu meklē ārpus sevis. Elpotāj, tās ir Tevī un tas ir Tavs spēks un unikālas pienesums pasaulei.

Gadu vēlāk pēc šīs atskārsmes saņemšanas, es atgriezos Taizemē, lai padziļināti apgūtu "Rebirthing" un varētu šīs zināšanas un prasmes nodot tālāk citiem. Visu manu nomadu laikā "Rebirthing" bija visjaudīgākā prakse, lai iepazītos ar sevi, ar savu iekšējo pasauli, Dvēseles spēku un tās zināšanām.

Kādā dzīves brīdī es studēju fizioterapiju, biju nolēmusi, ka cilvēkiem, kas pie manis atnāks, vienmēr prasīšu – vai tu esi laimīgs. Es apzinājos, ka problēmas vai izaicinājuma sakne jāmeklē cilvēka iekšējā pasaulē, jo viņam ir sasniedzama emocionālā harmonija un iekšējais piepildījums. Par to es biju pārliecinājusies praksē un biju gatava sniegt atbalstu arī citiem. Tas var notikt tad, kad Dvēsele sazemējas ķermenī un cilvēks patiesi dzīvo, rada un mijiedarbojas ar pasauli.

Patlaban es organizēju gan elpošanas apļus - klātienē un tiešsaistē, tāpat cilvēki labprāt apmeklē sesijas "viens pret viens". Ar mani var sazināties, aizpildot formu mājas lapas sadaļā "Saziņai", vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. Ja sajūti manu vēstījumu un vēlies atgriezties savā patiesībā, atnāc uz elpošanas apli, vai arī uz individuālu sesiju, lai drošā un atbalstošā vidē mēs varētu izgaismot Tavu Dvēseles ceļu!


Man piemīt neatlaidība redzēt, just un arī ticība cilvēkā esošajai Gaismai, skaistumam un mīlestībai. Tā ir esoša ticība Gaismai un Mīlestībai, kas caurstrāvo mani. To es pamanu arī citos. Tā arī veidojas Gaismas ģimene, kurā viens otru atbalsta, iedrošina un izgaismo!