Esi mīļi aicināts vai aicināta uz divu dienu pilsētas retrītu - “Tavs Svētais pirmsākums - ēnas un gaismas alķīmija“, kas notiks 27.aprīlī un 28.aprīlī no plkst.10 līdz 17/18.

Mēs esam gan skaistums, gan nekārtība; šī ir dualitātesspēle. Mums visiem ir savas "labās" un"sliktās", "veselīgās" un "neveselīgās" daļas, untās kopā veido veselumu.

Kad mēs apspiežam savas nosacīti "sliktās", "neveselīgās" emocijas, tām ir tendence iesprūst mūsu ķermenī, mūsuNervu Sistēmā, rodot stagnāciju. Pamazām šādām stagnācijām uzkrājoties, mūsos rodas nejutībassajūta, tukšums, dzīves garšas zudums, depresija.

Kad mēs iedalām savas emocijas" "labajās" un"sliktajās" vienas pieņemot, otras noliedzot, mūsos rodas iekšējāsadalīšanās un kritika, dzīšanas pēc iedomātas perfekcijas un sevisnemīlestība.

Mēs tevi aicinām apzināt un iepazīt savus pretmetus  - savu ēnu un savu gaismu un kopā izradītjaunu realitati, kurā mēs katrs pieņemam savus kontrastus un atrodam mierutajos.

Caur drošu telpu, elpu un kustību, caur kundalīnī enerģijāmun Tantriskām praksēm, caur ļaušanos un apzinātu pieskārienu, augu un dievībuarhetipiem, smaržu un vārdu, kas vedina ieraudzīt un atcerēties- mēs katrsmīlestībā modināsim savas ēnas daļas, lai aicinatu uz jaunu veseluma radīšanu.


Tavas Pavadones:

Dita Elksne - elpas, kustības transformācijas

Anita Puja Rani - Kundalini Transmisija (KAP), tantriskāsprakses

Kate Štamere - astroloğija, mistika, Ķīnas medicīna, imidžterapija, Ci Gun.


Agrā putniņa cena 250 eiro. Vēlā putniņa cena 275 eiro. Vietu skaits ierobežots. Raksti privāti, lai kopā varam atklāt iekšējās alķīmijasprocesus, lai izradītu katrs savas dzīves mistēriju!


                                                                                       Spied šeit, lai pieteiktos un iegūtu papildu informāciju