"Atdzimšanas elpošana" kopā ar Ditu ir dzīvi mainoša pieredze. Piemēram, elpošanas apļos Dita vienmēr uzrauga telpu, redz un jūt, kad kāds iziet caur spēcīgām transformācijām, viņa ir klāt un vienmēr sniedz atbalstu, ja tas ir nepieciešams. Sesijās es nevarēju samelot sev, jo Dita redzēja lietas, kas man sagādā sāpes. Lēnām esam kopā tās transformējošas. Dita, esmu Tev pateicīga par Ceļu, par to, ka ļauj būt man pašai, bez maskām un izlikšanās, nojaukt Ķīnas mūrīšus un uzbūvēt tādu telpu sev apkārt, kas sniedz drošību. Paldies Tev par visu un vēl mazliet! (Inese)

No malas šķiet, ka elpošana ir elpošana, kādas transformācijas tur var notikt, bet pirmajā reizē, kad sesijas laikā man krampī sarāva rokas, es beidzot sapratu, cik daudz sāpju un skumju manī ir. Esmu bijusi vairākās sesijās, rokas krampī vairs nerauj. Es mācos dzīvot vieglumā un baudā, mazāk sevi šaustīt. Esmu vēl procesā un gaidu jau nākamos apļus. (Irina)

Sāku iet uz elpošanas apļiem, izmantoju arī elpošanu online. Pēc katras reizes esmu mierīgāka, jūtos brīvāka un smaidīgāka. Atgriežas dzīves spars. Arī ģimenē visi ir pārsteigti, kas ar mani notiek. Nākamreiz ņemšu līdzi arī vīru, jo arī viņam gribas iegūt tādas, kā Dita saka, baudīgas pieredzes. Paldies Tev, Dita! (Justīne)

Esmu dzirdējis, ka vīri neraud, otra daļa šim teicienam nav dzīvi apliecinoša. Kādā brīdī dzīve apgriezās kājām otrādi. Es vairs nesapratu, kā dzīvot tālāk, jo tā, kā iepriekš, vairs nevarēju un negribēju. Ko man deva Atdzimšanas elpošanas aplis ar Ditu? Es sastapos ar savām bailēm, ka neesmu gana labs, ka nezinu atbildes uz visiem jautājumiem. Secinājums - man bija jāsāk ar sevi. Sāku novilkt robežas darbā, pamanīju priekšnieka emocionālo šantāžu, lai strādāju garākas stundas bez papildu samaksas. Sāku pakāpeniski kārtot sevi, atkal sajutu mugurkaula stiprumu. Es neesmu puisēns, kuru var dzenāt apkārt. Esmu atguvis savu spēku. Dita, paldies Tev! Manu pateicību es nevaru pat izteikt vārdos. Tiešām iesaku - jūties apmulsis, pazaudējis ceļu, dzīvesprieku, aizej pie Ditas. Viņa zinās, ko ar Tevi darīt, zinās, kur virzīt. (Jānis)

Dita māk atrast pieeju katram cilvēkam. Elpošanas sesijās bieži var dzirdēt Ditu sakām - palaist visu lieko, kas neesi Tu. Apmeklējot elpošanas apļus, esmu piedzīvojusi un redzējusi to, ko citiem stāstot mēdz nesaprast. Savienoties ar Mīlestības lauku, dziedināt iekšējo bērnu. Domāju, ka katrs no mums vismaz reizi dzīvē ir izgājis cauri sāpīgai pieredzei, kas ietekmē dzīvi arī šodien. Aplī esmu iemācījusies viņu atpazīt, ļaut sev drošā vidē apskaut viņu, pateikt, ka mīlu. Esmu sākusi sevi cienīt, kā šeit iepriekš rakstīts - novilkt robežas, neļaut sevi pazemot un apšaubīt manas jūtas. Dita tiešām ir Gaismas cilvēks! Iespējams, no malas šis viss izskatās mazliet jocīgi - cilvēki guļ uz paklājiņiem, elpo un iziet cauri tik spēcīgai transformācijai, ka dzīve kļūst citādāka. Rakstu afirmācijas un redzu pozitīvas pārmaiņas. Atdzimšanas elpošana tiešām dara brīnumus! (Egita)

Dita ir maiga, piepildoša iedvesmas dieviete - gaismas nesēja, kas pazemībā palīdzēs tev pašam ieraudzīt sevi un to, kur vēl pats sevi izaicini - tādā valodā, kas tev vissaprotamākā. Viņa ir urdoša, iedvesmojoša - savu dzirksti nodos, kas tev neļaus vairs palikt pašam savos melos un mazajās kastītēs. Caur sajūtu atgriezīs tev pašam savu dziļāko iedvesmu un dzīvesprieku dzīvei, ja būsi teicis "jā" (un varbūt nelielu baiļu "nē, bet"). Prieks, rotaļība, bet tajā pašā laikā liels spēks, kas iedarbina lielas lietas un procesus! Ditas acīs ieraudzīsi savu dievišķo atspulgu, jo visa Ditas būtība ir par sirdsapziņas un sirds nodoma skaidrību un tīrību. Skaista sirds telpa, kurā būt un iedvesmoties! No pāri plūstošas pārpilnības! Liela sirds pateicība Tev, Dita, par visu mazi lielo un lieli mazo - nerimstoši turpinot izgaismot un atgādinot par būtisko: dievišķo sirds gaismas dzirksti katrā no mums! (Aivija)

Viegla, tieša, ievainojama, maiga, dziļa un patiesa. Viegla - ar saviem smiekliem, ar humoru, ar lietu pamanīšanu, ar režīmu, ar savu būtību un darbību. Dita saglabā šo šķautni arī ejot smagās un dziļās tēmās. Tieša - par to, kā jūtās, runājot par "neērtām" tēmām, Dita ir tieša  - kad atšķiras viedokļi, kad viņa jūt, ka tas - ko cilvēks saka vai kā citādāk parāda uz āru - nesakrīt ar viņa iekšējo stāvokli. Un viņa ir tieša, kad zina, ko vēlas.

Ievainojama - jo paļaujas. Jo mīl. Jo viņai ir svarīgi. Maiga - savā pieskārienā, savā kustībā. Dziļa - jo viņai patīk izzināt. Sevi, pasauli, cilvēkus. Un nevis vizuāli - tehniski, bet smalki un neredzami. Dita ir dziļa savā jutībā. Patiesa - jo tā ir interesanti piedzīvot sevi tieši savās īpašajās krāsās, garšās, skaņās, attiecībās un sajūtās. Viņai, manuprāt, ir daudz dažādu šķautņu un tās plūst, mainās tik ātri, ka dažkārt grūti izsekot līdzi. Un man ir patiess prieks, ka sāk sazemēties un strukturizēties viņas redzējums, viņas niansēti smalkā jutība. Caur ko viņai pasaule dod iespēju atgriezt cilvēkus pie viņu Dvēseļu ceļiem un dzīvošanas no autentiskās sirds sajūtas. Pateicībā par iedvesmošanu, atvēršanu, mīlestību un atgādinājumu, cik svarīgi ir pieņemt un cienīt sevi. (Alise)

Man trūkst vārdu un sajūtu, ko gribētu Tev pateikt kā pateicību par iegriešanu...es tā virpuļoju, mutuļoju...Un galvenais tas notiek mīlestībā, gaišumā, vieglumā! (Antra)

Īstam vecim varbūt visi tie uzdevumi, kurus pildījām, liktos stulbi, bet kurss jau bija par uzdrīkstēšanos un drosmi. Protams, vieglāk ir iedzert aliņu, uzpīpēt un pavicināties ar zobeniem, un būt varoņiem. Es redzu, ka pēc kursa sievietes un vīrieši ir vairāk pamodušies, kļuvuši apzinātāki. Es centīšos pamodināt vairāk vīriešus, jo tik daudz drosmes un spēka bārā ar večiem pie alus kausa nekad nedabūtu. Paldies! (Raimonds)