Es nekad agrāk neesmu piedzīvojis neko līdzīgu Atdzimšanas elpošanas darbam, un, godīgi sakot, tas mani sākumā pārsteidza. Dita ir labākā profesionāle šajā jomā. Viņa radīja man personīgu un drošu telpu. Sniedza ieteikumus un īsceļus, lai tiktu skaidrībā ar manu pagātni un šodienu.

Rezultātā guvu iedvesmu dod pasaulei labāko, ko varu, attīstīt savu potenciālu. Prakse palīdzēja ievērojami uzlabot attiecības ar maniem bērniem. Sesijās un darbnīcās, ģenerēju dažādas ieceres, apvienojot sajūtas un intuīciju, paplašināju savu apziņu, lai smeltos jaunas idejas, kā atvērt tās durvis, kuras iepriekš nezināju nedz kā atrast, nedz kā atvērt.

Esmu apguvis noteiktas zināšanas un turpinu mācīties dzīvot autentisku, harmonisku un patiesu dzīvi, neskatoties uz visiem sabiedrības, ģimenes un pats saviem priekšstatiem. Es turpinu veidot savas jaunās dzīves, es redzu potenciālu, ko varu sniegt, bet jau pēc saviem noteikumiem un nosacījumiem.

Janis Volberts, vadītājs starptautiskā klimata organizācijāViens elpas vilciens. Sāpes. Kontrole. Es zinu, kā lietām mana dzīve būtu jābūt. Nav svarīgi, cik stagnējoša vai iestrēgusi tā ir. Es zinu! Nākamā elpa un vēl viena, ieelpojot un izelpojot, un tu tiec maigi ievests savā kristālskaidrās būtības telpā - iespējams, pat tur, kur tu nekad agrāk neesi bijis.


Un pēkšņi tu sāc redzēt un just dzīvi un sevi citādāk: pēkšņi visi prāta koncepti šķiet pārāk traki, lai tos saukt par dzīvi. Kur ir tavas dzīvotspējas? Soli pa solim tu sāc redzēt visu lauku. Atmetot visus "vajadzētu" un koncepcijas par to, kā lietām būtu jābūt. Vai kādam tev pašam būtu jābūt...


Dita ir tavas dvēseles gids. Viņa ir kā atbalstoša krustmāte, kas ļoti labi sajūt, kas nepieciešams pašreizējā mirklī, vai tas būtu vārds, varbūt pieskāriens... Un pēc sesijas tu jūties it kā būtu saņēmis lielāko dzīves dāvanu: ticis atpakaļ pie saviem brīnišķīgajiem varavīksnes spārniem, kas spoži mirdz un nes tik daudz prieka.


Šis ir brīdis un telpa, kur tu vari iziet pasaulē, lai dalītos ar visām savām skaistajām dāvanām un manifestētu gribēto, lai te būtu skaists ceļš uz brīnišķīgu un piepildītu dzīvi. Jā, būs izaicinājumi, bet tu zināsi, kā atgriezties pie sevis – ieelpo, izelpo un ļauj aiziet tam, kas tev vairs nekalpo.


Aivija, topošā holistiskā ginekoloģe


Viegla, tieša, ievainojama, maiga, dziļa un patiesa. Viegla - ar saviem smiekliem, ar humoru, ar lietu pamanīšanu, ar režīmu, ar savu būtību un darbību. Dita saglabā šo savu šķautni arī ejot smagās un dziļās tēmās.

Tieša - par to, kā jūtās, runājot par "neērtām" tēmām, Dita ir tieša  - kad atšķīrās viedokļi, kad viņa jūt, ka tas - ko cilvēks saka vai kā citādāk parāda uz āra - nesakrīt ar viņa iekšējo stāvokli. Un viņa ir tieša, kad zina, ko vēlas.

Ievainojama - jo paļaujas. Jo mīl. Jo viņai ir svarīgi. Maiga - savā pieskārienā, savā kustībā. Dziļa - jo viņai patīk izzināt. Sevi, Pasauli, cilvēkus. Un nevis vizuāli - tehniski, bet smalki un neredzami. Dita ir dziļa savā jutībā. Patiesa - jo tā ir interesanti piedzīvot sevi tieši savās īpašajās krāsās, garšās, skaņās, attiecībās un sajūtās.

Viņai, manuprāt, ir daudz dažādu šķautņu un tās plūst, mainās tik ātri, ka dažkārt grūti izsekot līdzi. Un man ir patiess prieks, ka sāk sazemēties un strukturizēties  viņas redzējums, viņas niansēti smalkā jutība. Caur ko viņai Pasaule dod iespēju atgriezt cilvēkus pie viņu Dvēseļu ceļiem un dzīvošanas no autentiskās sirds sajūtas.

Pateicībā par iedvesmošanu, atvēršanu, mīlestību un atgādinājumu, cik svarīgi ir pieņemt un cienīt sevi.

Alise Kalniņa

Ditai piemīt īpaša dāvana- dziļa izpratne par elpas spēku. Viņa ir veltījusi daudz laika, lai apgūtu elpas mākslu un dalītos ar citiem ar tās tranformējošajiem ieguvumiem.


Piedzīvojot apzinātas elpošanas dziļo ietekmi uz pašsajūtu, ir iespēja atbrīvoties no emocionāliem šķēršļiem, izmantojot savu iekšējo spēku.

Parādot, kā apzināties savu elpu, dziļi ieelpot un lēnām izelpot, ļaujot atpūsties ķermenim un prātam, atrodot klusumu. Kopīgi aizverot acis, harmoniski elpojot, savienojot savu enerģiju ar apkārtējo dabu.

Caur Ditas maigumu, rūpēm un mieru, pārņem sajūtu, kas atbrīvo no smaguma nastas. Dita atraisa cilvēkos dziedināšanas un sevis atklāšanas potenciālu, parādot, ka katrā elpas kāpumā un kritumā slēpjas neizmantots spēks radīt mieru, līdzsvaru un dziļas iekšējās pārmaiņas.

Viņa izkliedē tumsu, radot gaismu un aizdedzina dvēseles lidojumam. Dita ir nemirstīgas mīlestības, līdzjūtības un skaistuma simbols.

Marta


Biju Ditas vadītājā retrītā un pirmais, kas nāk prātā, ka to apmeklēja daudz sievietes – ļoti liela un spēcīga sievišķā, mātišķā enerģija. Tas, pirmkārt, man asociējas ar lielu drosmi un uzdrīkstēšanos. Gadsimtu laikā sievietes ir nesušas lielus upurus, veidojušas ģimenes. Trijos vārdos – rūpes, mīlestība un drosme.

Īstam vecim uzdevumi, kurus veicām, varētu šķist stulbi, bet tas jau ir par to uzdrīkstēšanos un drosmi. Protams, vieglāk ir iedzert aliņu, uzpīpēt, pavicināties ar zobeniem un būt varoņiem. Es redzu, ka sievietes ir vairāk pamodušās, nekā veči, tāpēc es centīšos modināt vīriešus.

Paldies jums, sievietes, jo tik daudz drosmes un spēka es nekad nedabūtu bārā ar večiem pie alus kausa. Paldies!

Raimonds