"Tu nevari atrisināt problēmu ar to pašu apziņas līmeni, kas to radījis" 

- kodolattīstības kontekstā sacījis Alberts Einšteins. 

Apziņai ir tikai ~5% no kopējā potenciāla, taču radošums, intuīcija, instinkti, ieradumi un emocijas ir zemapziņas pārziņā, kas mums tiešā veidā nav pieejama. Lielākā daļa neprot apzināti piekļūt šim potenciālam, cenšoties dzīvot tikai ar loģisko prātu. Tas noved pie sajūtu un emociju atsvešināšanos, pie stresa, un dzīve kļūst "pelēka". 

Mēs 95% ikdienā dzīvojam autopilotā, kas balstīts uz zemapziņas vērtībām, uzskatiem un ieradumiem. Vai Tu zini, kurp ved Tavs autopilots? 

Ja vēlies mainīt savu dzīvi, nepieciešams iedarboties uz zemapziņas automātiskajām programmām.

Tava dzīve ir Tavas zemapziņas izdruka. Tas, ko redzi, ir Tavu domu un zemapziņas radīts!


Domas ir radošas, Tu radi ar savām domām. Par ko Tu domā, to saņem un redzi vairāk!


Pazīstamās un ierastās sajūtas un vecie ieradumi rada vecos un paredzamos rezultātus! 


Ja vēlies mainīt rezultātus, Tev kaut kas jāmaina procesā!

Taču daudzi izvēlas ērti palikt savā dzīves komforta zonā, lai arī grib justies daudz dzīvāk un radīt vairāk pievienotās vērtības pasaulei, kas ir dabiska vajadzība. Vairums nenojauš, kas viņus attur no prieka, laimes, radošuma un dzīves entuziasma. 

Tie nav pelēkie laika apstākļi, Rīgas nesakārtotās ielas vai esošā valdība. Tās ir zemapziņas programmas, automātiskie ieradumi un sajūtas, kuras turpina radīt vecos rezultātus.

Šīs programmas nāk no ģimenes, skolas un audzināšanas un ir svarīgi šos neapzinātos "mezglus" atlaist, lai pārstātu dzīvē neapzināti piesaistīt rīcību un paradumus, kas ir vecākiem, skolotājiem un bērnības autoritātēm. 

Vai Tu gribi ko mainīt? 

  • Kas ir Tavi slēptie ieguvumi, ja nemainies? 
  • Kādu pazīstamu sajūtu vari turpināt gūt? 
  • Kādu ierasto lomu vari turpināt tēlot?
  • Kāda izskatīsies Tava dzīve pēc 5 gadiem, ja nekas nemainīsies?
  • Vai Tev patīk tas, ko iedomājies? 

Kurās dzīves jomās Tu redzi, ka ir nepieciešama izaugsme? 

Tu to vari mainīt! 

Skaidrs. Bet kā? Problēma ir tā, ka mūsu ģimenēs, skolās un augstskolās netiek  mācīti paņēmieni, rīki un instrumenti, kā strādāt ar savām bailēm, kādus dzīves mērķus uzstādīt un kā paplašināt savu potenciālu. Līdz ar to daudzi jūtas bezspēcīgi, viņi nezina, ko mainīt un samierinās ar esošo. Bet tam tā nav jābūt!

Vienas Dienas Seminārs 

ir strukturēta vienas dienas apmācība ar teoriju un praksi, kas dos iespēju: 

iegūt rīkus un instrumentus prāta un ķermeņa pārvaldīšanai,

piedzīvot paplašinātus apziņas stāvokļus ar elpošanu,

rast dziļāku sasaisti ar savām sajūtām un emocijām,

veicināt savu labsajūtu un apziņas izaugsmi,

skaidri apzināt savas prāta limitējošās domformas,

zināšanas, kā pārprogrammēt negatīvās domas par pozitīvām!


Vienas dienas seminārs savā veidā ir "sakompresēts" Atdzimšanas Elpas Pamatkurss un domāts, lai sniegtu lielisku priekštatu par Pamatkursa saturu un metodes efektivitāti. 

Semināra saturā apskatīsim šādas ievirzes un tēmas:

  • Izpratne par prāta un apziņas uzbūvi. Apzināties un saprast prāta uzvedību, kā arī darbības pamatprincipus ir fundamentāls solis, lai veicinātu savu pašpārliecinātību un sasniegtu mērķus vieglāk.
  • Apzinātība un paplašinātie apziņas stāvokļi. Tas kļūst pasaulē par normālu parādību personīgajā izaugsmē, lai izstrādātu limitējošus uzskatus un veicinātu cilvēcisko potenciālu. Pirms kaut ko mainīt, jāapzinās, kur atrodies, ko mainīt un uz kurieni virzīties.
  • Elpošana. Tā vairs sen nav tikai austrumnieku un jogu prakse, bet gan zinātniski pētīts un sevi pierādījis instruments, ar kuru spējam ietekmēt savu prātu, nervu sistēmu, sirdi un smadzeņu darbību. Elpa ir rīks, ar kuru varam paplašināt savu apziņu.  
  • Izpratne par bērnības un dzimšanas traumu (nobīdes no normas) ietekmi uz cilvēka potenciālu. Tā ir aisberga daļa, par kuru arvien drosmīgāk runā mūsdienu psiholoģija un modernā terapija. Saprast esošās cēloņsakarības dod būtiskus pavērsienus cilvēka emocionālās labsajūtas uzlabošanai. 


Elpošana ir uzvedība! 

Liels uzsvars ir uz pareizu un efektīvu elpošanu! Cilvēka elpošanas paradumi ir tiešā veidā atkarīgi no tā, kā cilvēks jūtas, kāda ir domāšana un kādi ir uzskati par sevi, par dzīvi, darbu vai attiecībām. 

Kā Tu elpo - tā Tu dzīvo! 

Mainot elpošanas paradumus, mēs varam mainīt savus uzskatus un domāšanu. Elpojot savienotā veidā, mēs varam sasniegt paplašinātu apziņas stāvokli un izmainīt savu zemapziņas automātiskos ieradumus vieglāk un ātrāk. 

Elpošana ir spēcīgākais dabiskais rīks mūsu ķermenī, lai paplašinātu apziņu, rastu atbildes uz jautājumiem, ko loģiskais prāts nespēj. 

Atdzimšanas elpošana ir jaudīga un droša tehnika, kas palīdz ķermenim atbrīvoties no iestrēgušām emocijām, transfromēt nepatīkamas atmiņas, atbrīvoties no stresa un veicināt veselību un labsajūtu. Tā ir māksla un zinātne savienot apziņu un elpošanu savai optimālajai ķermeņa, prāta un gara veselībai. 

Papildinot to ar zināšanām par mūsdienu zinātni, bioloģiju un dabu - tā ir metode, kura ļauj Tev sasniegt savu autentisko potenciālu. Veids, kā mācīties elpot enerģiju tāpat kā gaisu un atbrīvoties no emocionālajiem blokiem, lai dzīvotu entuziasma un laimes sajūtas piepildītu dzīvi.


Lielākā daļa dalībnieku nebija gaidījuši, ka šādas sajūtas sniedz elpošana!

Ieva

Tas patiešām ir fenomenāls seminārs savas apziņas paplašināšanai. Tas radīja manī pārdomas un pārmaiņas manā uztverē par neskaitāmām lietām. Un lielākais ieguvums-emocionālo bloku atbrīvošana. Vairāk izpratu, cik daudz es varu paveikt, izmainot pāris lietas savā ikdienas dzīvē. 

Raisa

Patika zinātniskā pieeja un cik ļoti mūsu dzīvi ietekmē posms no 0-7 gadiem. Šeit Tu saņemsi atbildi saviem jautājumiem, uz kuriem ilgus gadus meklēji atbildi un risinājumu. Atbildes ir Tevī pašā, un šeit Tu mācīsies tās saņemt caur sevi. 

Sindija

Seminārs tiešām bija lielisks. Pēc semināra saproti, apzinies, cik ļoti bērnības traumas ietekmē Tavu dzīvi. Bet pats svarīgākais, ka Tu vari sev palīdzēt. Pasniedzējs ir brīnišķīgs, gudrs, atvērts, kurš ļoti labi, interesanti visu prot izskaidrot un pastāstīt par apziņu, zemapziņu un to, kas veido Tavas programmas.

Guntra

Seminārs man salika daudzas lietas savās vietās un iedeva prātam mieru. Elpošana grupā ir ļooooti jaudīga, ja pirms tam ir elpots individuāli! 
Pašdziedināšana caur elpu ļoti zinoša un uzticama cilvēka vadībā!

Paplašini savu apziņu


Sajūti dziļu savienotību


Atgūsti savu iekšējo spēku


Ja vēl nav pamēģināts - zini, ka tas būs kaut kas jauns un iespaidīgs! 


Semināru vadīs Atdzimšanas elpas vadītājs un sertificēts Rebirthing Breathwork International pasniedzējs Jānis Brūns. Apzinātības, elpošanas un personības izaugsmes prakšu vadītājs. Atvaļināts armijas Speciālo uzdevumu vienības virsnieks. 

Mums katram ir milzīgs potenciāls un spējas

Esmu fascinēts par cilvēka prāta un apziņas iespējām. Man patīk skaidrot šķietami sarežģītas lietas vieglā un saprotamā valodā, jo tā vēlētos saņemt informāciju es pats. Kursos un semināros es radu drošu telpu, lai katrs dalībnieks uzdrošinātos saskatīt savas slēptās iespējas, atlaist savus kontroles grožus brīvāk un savienotos ar dziļākiem apziņas slāņiem dabiskā un harmoniskā veidā. 

Ja vēlies sasniegt savu dzīves augstāko virsotni -elpošana Tev palīdzēs!

VIENAS DIENAS SEMINĀRA DATUMI

Pašlaik seminārs netiek plānots! 

Iesaku pieteikties Pamatkursā

0
© 2019, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .