Mīļī aicinām Tevi uz transformējošiem retrītiem

 Kiprā un Ikārijā!


Starptautiskais retrīts angļu valodā no 

23. līdz 29.aprīlim notiks Kiprā.

Jūsu pavadoņi sevis izzināšanas procesā būs Dvēseles Atdzimšanas elpošanas aizsācēja Latvijā Dita Elksne un 
viscerālais un rekonektīvo frekvenču terapeits Artūrs Ķirps.

Neatkarīgi no tā, vai esi sieviete vai vīrietis, mīlošā, dievišķā sievišķība ir daļa no Tava patiesā Es. Aprīļa beigās mēs dosimies uz Pafosu, kur no jūras putām iznira Afrodīte - patiesā dievišķā sievišķība, mīlestības un skaistuma dieviete.


Mēs savienosimies ar dabu un tās enerģiju, lai atmodinātu sevī šīs īpašības – lai dziedinātu, sajustu un integrētu mūsos mīlošo un maigo Dievišķo sievišķību. Mēs aicinām Tevi atbrīvoties no vecajiem prāta veidiem, lai piedzimtu mīlošs sievišķais. 


Atdzimšana caur apzinātu elpu palīdzēs pārveidot dzīves modeļus. Katrs orgāns ir saistīts ar mūsu smadzeņu centru, sajūtām, emocijām, garīgajiem aspektiem. Kad orgāni sāk strādāt harmoniski, tad enerģija plūst dabiski. Ķermeņa terapija un viscerālās/vēdera masāžas prakse palīdz atmodināt mūsu enerģijas plūsmu. Tu apgūsi orgānu terapijas tehnikas, lai varētu tās izmantot patstāvīgi un savai labsajūtai. 


Agrā putniņa cena ir spēkā līdz 3.aprīlim. Ja jūti aicinājumu piedalīties, sūti savu nodomu uz e-pasta adresi "[email protected]". Sūti iemeslu dalībai šajā pasākumā un par to, kādā virzienā vēlies attīstīties. Pievērs uzmanību, ka retrīts notiks angļu valodā!

Tagad ir pienācis laiks atjaunot saikni ar mūsu Dievišķo sievišķību!
Retrīts latviešu valodā no

22. līdz 31.aprīlim notiks Kiprā.

Arī šajā sevis izzināšanas procesā kopā ar Tevi būs  Dvēseles Atdzimšanas elpošanas aizsācēja Latvijā

 Dita Elksne un viscerālais un rekonektīvo frekvenču terapeits Artūrs Ķirps.


Atgriezties pie manas patiesās, pirmatnējās būtības ir manā dabā.

Maijā dosimies uz vienu no pasaules piecām īpašajām “zilās zonas” vietām - ilgdzīvotāju salu, kur cilvēki dzīvo vienkārši, draudzīgi un saskaņā ar Dabas likumiem.


Šī deviņu dienu kopā sanākšana paredzēta tiem, kuri jau šobrīd ieklausās savā ķermenī un kuri gatavi doties dziļāk un plašāk sevī. Ikarijas daba atbalsta atgriešanos pie sevis un padara šo procesu sazemētu un maigu. 
Atjaunosim ķermenī Gaismas ciklus un Dabisko kārtību.

Ja esi gatavs pievienoties, iesūti savu nodomu un iepriekšējās pieredzes aprakstu uz e-pasta adresi "[email protected]".

Agrā putniņa īpašais piedāvājums līdz 22. aprīlim.


Atgriezīsimies katrs pie sevis un viens pie otra!

In my nature