Mīļī aicinām Tevi uz transformējošiem retrītiem Grieķijā un Portugālē!


Retrīts Ikārijas salā Grieķijā

 

Mēs Tevi aicinām doties Dvēseles Atdzimšanas elpošanas retrītā, kas novembrī notiks gleznainajā Ikarijas salā!

Noderīgi zināt, ka Ikarijas sala ir seno termālo avotu. Ikarijā ir ļoti daudz radioaktīvu terapeitisko avotu, tostarp daži no labākajiem, kas atrodami jebkur pasaulē.

Pilsētiņa „Therma”, kur dzīvosim, ir bijusi labi zināma vieta īpaši hidroterapijai kopš 4. gadsimta pirms mūsu ēras. Tur joprojām ir atrodamas seno jūras vannu drupas, kas liecina par ārstniecisko avotu pastāvēšanu senatnē. Ir veikti pētījumi, ka karstie avoti izārstē un dziedē vairākas slimības, piemēram, artrītu, neiralģiju, reimatismu un pat neauglību.

Katrai slimībai ir sava metafiziskā jeb spirituālā nozīme (sakne, pirmsākums). Piemēram, reimatoīdais artrīts nozīmē būt dusmīgam uz sevi par to, ko neizdarīji vai nepaveici, kas, tavuprāt, būtu jādara. Dziļa iekšēja autoritātes kritika. Nomāktības sajūta.

Viens ir par šo visu lasīt, kas cits - dzīvē praktiski piedzīvot!

Tu esi mīļi aicināts pievienoties maigam un dziļam dziedinošam Dvēseles Atdzimšanas elpas retrītam Ikarijas salā 3. Līdz 10. novembrim.

Jā, mēs elposim!

Šī sala īpaši atbalsta jutīgu dvēseļu dziļu dziedinošu procesu - transformācijai nav jābūt visu laiku sāpīgai, bargai, neprātīgi dramatiskai. Šajā salā apstājas laiks, steiga pazūd, prāts nomierinās, un sirds atdzimst savā patiesumā.

Ja Tu sajūti patiesu sirds rezonansi un es Tevi varu kā atbalstīt pieņemt lēmumu, droši ziņo! Katram ir dota brīvā griba piedzīvot un izradīt savu “jā” un “nē” dzīvē! E-pasts - [email protected]Piecu dienu retrīts Portugālē "Sirds alķīmija"