Citi Atdzimšanas elpas pasniedzēji

Laura 

Esmu nerimstoša  cilvēka prāta un ķermeņa spēju robežu izzinātāja. Šobrīd esmu sapratusi darīšanas lielo spēku pārmaiņu īstenošanai savā dzīvē. Esmu atbildējusi uz daudziem saviem "kāpēc", "ko" un "kā" un ar prieku dalos savā pieredzē. 

Katrs no mums ir pelnījis vislabāko, tāpēc mani saviļņo brīži, kad varu būt lieciniece pārmaiņām,- kad otrs cilvēks sajūt savu lielumu vai kad pati apzinos to sevī. Nodot tālāk to, ko pati esmu saņēmusi kā dāvanu no dzīves, telpas radīšana elpai- tas ir mans prieks un piepildījums.

Prakses vieta: Tukums, Rīga

Kontakti: 29373867, [email protected]

Ingūna

Brīdī starp diviem mirkļiem es biju sevi pazaudējusi. Mirklī starp ieelpu un izelpu es sevi atradu. Tieši tik vienkārša un reizē fascinējoša ir elpa. Tā neļauj nekam paslēpties, aizmukt, izvairīties. Tā ir godīga un atklāta. Tā izgaismo un izceļ ārā neapzināto, sen noglabāto. Tā nemelo.

Es došos Tev līdzi Tavas Elpas ceļojumā. Es nesolīšu tev pērles un dimantus; laimi un veselību; mīlestību un brīvību. Es neesmu feja. Bet es būšu Tev līdzās brīdī, kad tu satiksi sevi. Īsto un patieso. Kad ieskatīsies acīs būtiskajam un sapratīsi visu, ko vienmēr esi zinājusi/is. Es Tevi sargāšu un atbalstīšu, atgādināšu, ja Tu kaut ko aizmirsīsi.

Un tad, kad tu atcerēsies savu mīlestības un laimes ceļu pie savas dzīves pērlēm un dimantiem, es zināšu, ka tu esi drošībā. Tu arī to zināsi.

Prakses vieta: Ikšķile, Rīga
Kontakti: +371 29140317, [email protected]

Līva

Patiesu laimību var piedzīvot tad, kad saproti, ka neviens cits kā tikai tu pats esi atbildīgs par to kā jūties..

Kad pārstājam gaidīt un ļaujam sev vienkārši būt un pieredzēt, mēs atveram durvis brīnumiem.

Ar baudu un pateicību piedzīvoju iespēju būt blakus un atbalstīt šajā skaistajā notikšanā, kad paveram durvis un ļaujamies brīnumainam ceļojumam..

Prakses vieta: Rīga

Kontakti: [email protected], tel. 29372340

Jolanta

Es ticu, ka nekas nenotiek nejauši. Visa mūsu dzīve ir likumsakarību kopums. Esmu pateicīga par šo iespēju , doties savos pārmaiņu procesos pa Atdzimšanas elpošanas ceļu un būt par pavadoni citiem šajā ceļā. 
Caur Atdzimšanas elpošanu es nonācu uz sava apzinātības ceļa.,atgriezos pie sevis, Dvēseles mājās; atradu atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem; ieguvu pilnīgi jaunu dzīves kvalitāti: harmonisku, apzinātu, līdzsvarotu, mīlestības piepildītu. Tas dod lielu stabilitātes sajūtu ikdienas dzīvē, kad saproti, ka vari apzināti vadīt visus savus procesus. Elpa, brīnišķīgs instruments, kuru Dievs devis ikvienam no mums. To prasmīgi pārvaldot, mēs varam radīt krāšņu savas dzīves gleznu.

Es atveru savu sirdi, radot drošu telpu, un pasniedzu Tev savu roku, lai pavadītu brīnišķīgā, iedvesmojošā ceļojumā,kurā dosies Tava Dvēsele elpošanas sesiju laikā. No sirds uz sirdi.

Prakses vieta:  Rīga, Bauska
Kontakti +371 29502217

Aivija

Kad Tu pēdējo reizi pieredzēji,sajuti baudīgu būšanu savā ķermenī? Vai esi ļāvusi/-is vispār sev par savu dievišķo templi priecāties?

Esmu nākusi šeit,lai atgādinātu Tev par Tavu dabisko stāvokli-būt tīrā priekā, baudpilnā noskaņā.Jā,mēs esam kaut kas daudz,daudz vairāk par savu fizisko apveidu,taču caur savu sajūtu -pateicības,prieka,baudījuma frekvenci - mēs mainām savas dzīves ļoti pamatīgi un pozitīvā virzienā! Caur atdzimšanas elpošanu ieraugām savas aizaugušās takas un taciņas (zemapziņas programmas, limitējošās pārliecības),lai mostos jaunai, skaistai, baudīgai, dievišķai dzīvei! Vai esi tai gatava/-s? (Un nesaki, ka es Tevi nebrīdināju, jo šis instruments patiešām maina dzīves! Manējo-pilnīgi noteikti! :))

Ja sajuti rezonansi, raksti: [email protected]

Anita

Mana Dvēsele gavilē, kad Tu satiec sevi, sadzirdi savas Dvēseles kvēlākās ilgas un piedzīvo Dievišķu pieskārienu – savienošanos ar Avotu. Un nav būtiski, kurā laika līnijā tas notiek. Tā var būt gan šīs zemes dzīve, gan iepriekšējās. Tā var būt nākotne, kuru pievelc sev klāt, un tā var būt pagātne, kas glabā zināšanas, kas jāatver.

Soli pa solim, dziedinot savas pieredzes, izgaismojot tumšākos kaktus, paplašinot robežas, savedot savas dvēseles daļas Mājās, atverot un aptverot savas spējas un talantus, esam tuvāk savai patiesajai esībai. Ļaut Visumam piedzīvot sevi caur sevi!

Esmu pagodināta un iedvesmota būt Tev līdzās šajā ceļojumā, atverot dziedinošu Telpu harmoniskām transformācijām. No sirds uz sirdi. Īsti un dziļi.

Prakses vieta: Rīga, Kuldīga un visa plašā pasaule.

Kontakti: [email protected], T. 28895938

Reinis

Esmu iepazinis un apzinājis dažādu spektra plašumu, dziļumu, telpu, cēloņsakarību mijiedarbības, caur kuram ieguvu iespēju sajust, pamanīt smalkas nianses. Līdz ar to radot drošu un plašu telpu, aicinu saņemt atbildes pašam informācijas saņēmējam/interesentam. 

Nereti šo informāciju pilnībā uzņemt liedz kāds personības ierobežojošs-noliedzošs uzskats, liegums, trauma, emocionālais /enerģētiskais iesprūdums vai kāda cita problēmsituācija.. Šādos gadījumos aicinu un atbalstu pakāpeniski apzināt un piedzīvot sevi bez ierobežojumiem - izgaismojot, iešūpojot interesenta pašdziedināšanās, pašpietiekamības un veseluma apzināšanās procesu. 

Lai gaiši, vērtīgi, baudīgi!

Darbošanās vieta: Rīga
Kontakti: [email protected]

Laura

Mana izpausme šajā dzīvē ir kustība, ķermenis, brīvība un dzīvība. Dzīvība ir ieelpa un izelpa, tāpēc tik ļoti organiska, šķiet, šī prakse un metode! 

Es radu mierpilnu un drošu telpu, kur ikviens uzdrošinās no jauna uzticēties pats sev! Dievinu elpināt drosmīgas grūtnieces, tajā ir liels šarms! 

Beidzot ir metode priekš manis, lai strādātu ar vīriešiem, jo rezultāts ir katrā sesijā! Un sievietes, es jūs vienkārši mīlu- vēl lielāka ļaušanās, pieņemšana un būšana pašai sev caur elpu! Lai top transformējošas sesijas kopā!

Darbošanās vieta: Rīga
Kontakti: [email protected], +371 26465537

Evija

Mēs varam izvēlēties kā justies un kā piedzīvot šo dzīvi un tieši ELPA man ir palīdzējusi nonākt pie sevis, sevi dziedināt un atrast atbildes sevī uz visiem jautājumiem.

Apzināti dzīvot ir tik skaisti! Vēlos, lai šo sajūtu piedzīvo arī Tu, to cik labi un viegli  ir būt sev!

Prakses vietas: Rīga, Tukums

Kontakti: [email protected], 26398789, Facebook Evija Sosāre

Marta

Visas atbildes ir mūsos, kā arī dzīve ir evolūcija, nevis revolūcija. Es radu drošu telpu, kurā savienoties ar šīm atbildēm, mudinu tās saskatīt pašiem un harmonizēties ar tām, lai ieviestu pakāpeniskas izmaiņas savā ikdienā.

Mani aizrauj elpošanas zinātniskā pieeja un tās efekti uz cilvēka ķermeni, apziņu un zemapziņu. 

Prakses vieta: Rīga (pārsvarā sestdienās/svētdienās)

Kontakti: [email protected],  20383007

Brigita

Es ticu, ka mēs neesam tikai ķermenis, prāts vai emocijas. Mēs esam dvēseles, kuras pieredz savu ķermeni, prātu un emocijas.Un cauri visām šīm pieredzēm, kas mums dotas, mes mācāmies un izprotam sevi arvien dziļāk. Apzināti ieskatoties tajās, mēs kļūstam patiesāki pret sevi, nonākot arvien tuvāk savam spēkam un savām mājām. Ar katru apzinātu ieelpu un izelpu. Un katra elpošana ir unikāla pieredze- piedzīvojums, kas mūs vieno- jo dziedinot sevi, tu dziedini citus!

Prakses vieta: Rīga

Kontakti:  [email protected]  26730988 


Alise

Sevi un citus sajūtu un saskatu visdažādākajā gammā - no maigas mājas kaķenes līdz tornādo viesulim, būtnei no citas planētas vai tieši pretēji - pilnībā savienotai ar Zemi. Un esmu iemācījusies visās šajās šķautnēs saskatīt Dievišķo būtību.. Tāpēc man ir interesanti atpazīt sevi vai ieraudzīt jaunu sevis aspektu citos. Mēs visi esam viens un tajā pašā laikā tik atšķirīgs un īpašs. Šīs sajūtas integrēt ikdienā, fiziskā darbībā ir mans lielākais izaicinājums, jo līdz šim esmu dalījusi sajūtas un "reālo dzivi". Nu ir laiks sākt baudīt BŪŠANU pastāvīgā savienojumā! 

Prakses vietas: Saldus, Rīga

Kontakti: [email protected], 26171532


Vineta

Manī un caur mani strāvo maigs spēks, kas cauri visām dzīves vētrām izlauž ceļu dzīvespriekam, pieņemšanai un mīlestībai. Savu klātbūtni sajūtu caur sazemētību, mīļumu un drošības sajūtu. Uzskatu, ka mūsu klātbūtne runā daudz skaļāk kā pasacītie vārdi. 

Prakses vietas: Tukums, Rīga

Kontakti: [email protected],  28630226 (tikai Whatsapp)


Zanda

Caur Atdzimšanas elpu atklāju savas dziļākās APZIŅAS – DVĒSELES ceļu, un tas ir visskaistākais, interesantākais un svarīgākais izaicinājums manā dzīvē. Tas man parādīja to, ka ES PATI ESMU savas dzīves veidotāja ar neierobežotu brīvību un apzinātu klātesamību. Atdzimšanas elpa ir Dievišķs instruments, kas dziedina manu dvēseli un ķermeni. Tā enerģija, un informācija, kas plūst caur mani, ir radijusi vēlmi palīdzēt arī citiem līdzcilvēkiem, atrast gaismu un nonākt pie sevis. Priecāšos par iespēju piedalīties Tavā dvēseles ceļojumā!"

Prakses vietas: Valmiera un Beverīnas novads, "Vīnkalni"

Kontakti: [email protected],  29491187


Aiva

Dievs rakstīja mūsu dzīves mūziku pēc plāna. Mūsu uzdevums - atpazīt takti un pauzēs neapjukt /Elizabete Elliota 

Ar prieku un mīlestību būšu Jums blakus, lai kopā atpazītu elpas takti, ritmu, pauzes un ļausimies Dievišķajam brīnumam - ELPAS brīnumam. 

Prakses vieta: Saldus 

Kontakti: 29447411   

Undīne

Es devos elpošanas piedzīvojumā satikt patiesāku sevi - bez uzslāņojumiem un bez šaubām. Tas, ko ieguvu, bija unikāls veids, ko daba mums paredzējusi, lai mēs apzinātos un aktivizētu savas spējas strādāt ar doto dzīves pieredzi. Mēs neesam nolemti, - Sirds uzgavilēja. Un es arvien priecājos par iespēju dalīties ar elpošanas brīnumaino spēku.

Katra elpošanas pieredze ir kā dāvana vissvarīgākajās attiecībās -  ar sevi. 

Prakses vieta: Rīga

Kontakti: [email protected], 26594242

© 2019, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .