Citi Atdzimšanas elpas pasniedzēji

Marta

Visas atbildes ir mūsos, kā arī dzīve ir evolūcija, nevis revolūcija. Es radu drošu telpu, kurā savienoties ar šīm atbildēm, mudinu tās saskatīt pašiem un harmonizēties ar tām, lai ieviestu pakāpeniskas izmaiņas savā ikdienā.

Mani aizrauj elpošanas zinātniskā pieeja un tās efekti uz cilvēka ķermeni, apziņu un zemapziņu. 

Prakses vieta: Rīga (pārsvarā sestdienās/svētdienās)

Kontakti: [email protected],  20383007

Brigita

Es ticu, ka mēs neesam tikai ķermenis, prāts vai emocijas. Mēs esam dvēseles, kuras pieredz savu ķermeni, prātu un emocijas.Un cauri visām šīm pieredzēm, kas mums dotas, mes mācāmies un izprotam sevi arvien dziļāk. Apzināti ieskatoties tajās, mēs kļūstam patiesāki pret sevi, nonākot arvien tuvāk savam spēkam un savām mājām. Ar katru apzinātu ieelpu un izelpu. Un katra elpošana ir unikāla pieredze- piedzīvojums, kas mūs vieno- jo dziedinot sevi, tu dziedini citus!

Prakses vieta: Rīga

Kontakti:  [email protected]  26730988 


Alise

Sevi un citus sajūtu un saskatu visdažādākajā gammā - no maigas mājas kaķenes līdz tornādo viesulim, būtnei no citas planētas vai tieši pretēji - pilnībā savienotai ar Zemi. Un esmu iemācījusies visās šajās šķautnēs saskatīt Dievišķo būtību.. Tāpēc man ir interesanti atpazīt sevi vai ieraudzīt jaunu sevis aspektu citos. Mēs visi esam viens un tajā pašā laikā tik atšķirīgs un īpašs. Šīs sajūtas integrēt ikdienā, fiziskā darbībā ir mans lielākais izaicinājums, jo līdz šim esmu dalījusi sajūtas un "reālo dzivi". Nu ir laiks sākt baudīt BŪŠANU pastāvīgā savienojumā! 

Prakses vietas: Saldus, Rīga

Kontakti: [email protected], 26171532


Vineta

Manī un caur mani strāvo maigs spēks, kas cauri visām dzīves vētrām izlauž ceļu dzīvespriekam, pieņemšanai un mīlestībai. Savu klātbūtni sajūtu caur sazemētību, mīļumu un drošības sajūtu. Uzskatu, ka mūsu klātbūtne runā daudz skaļāk kā pasacītie vārdi. 

Prakses vietas: Tukums, Rīga

Kontakti: [email protected],  28630226 (tikai Whatsapp)


Zanda

Caur Atdzimšanas elpu atklāju savas dziļākās APZIŅAS – DVĒSELES ceļu, un tas ir visskaistākais, interesantākais un svarīgākais izaicinājums manā dzīvē. Tas man parādīja to, ka ES PATI ESMU savas dzīves veidotāja ar neierobežotu brīvību un apzinātu klātesamību. Atdzimšanas elpa ir Dievišķs instruments, kas dziedina manu dvēseli un ķermeni. Tā enerģija, un informācija, kas plūst caur mani, ir radijusi vēlmi palīdzēt arī citiem līdzcilvēkiem, atrast gaismu un nonākt pie sevis. Priecāšos par iespēju piedalīties Tavā dvēseles ceļojumā!"

Prakses vietas: Valmiera un Beverīnas novads, "Vīnkalni"

Kontakti: [email protected],  29491187


Aiva

Dievs rakstīja mūsu dzīves mūziku pēc plāna. Mūsu uzdevums - atpazīt takti un pauzēs neapjukt /Elizabete Elliota 

Ar prieku un mīlestību būšu Jums blakus, lai kopā atpazītu elpas takti, ritmu, pauzes un ļausimies Dievišķajam brīnumam - ELPAS brīnumam. 

Prakses vieta: Saldus 

Kontakti: 29447411   

Undīne

Es devos elpošanas piedzīvojumā satikt patiesāku sevi - bez uzslāņojumiem un bez šaubām. Tas, ko ieguvu, bija unikāls veids, ko daba mums paredzējusi, lai mēs apzinātos un aktivizētu savas spējas strādāt ar doto dzīves pieredzi. Mēs neesam nolemti, - Sirds uzgavilēja. Un es arvien priecājos par iespēju dalīties ar elpošanas brīnumaino spēku.

Katra elpošanas pieredze ir kā dāvana vissvarīgākajās attiecībās -  ar sevi. 

Prakses vieta: Rīga

Kontakti: [email protected], 26594242

© 2019, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .