Atdzimšanas elpošanas vadītāji  

Mūsu uzdevums ir celt kopējo cilvēces apziņas līmeni.

Mums patīk iedrošināt cilvēkus sajust savu milzīgo spēku un potenciālu - noticēt sev, sajust dabu, sajust Visumu, savienoties ar Dvēseli, būt vienotībā un vienumā ar to.

Vienmēr atceries, ka Tu esi šajā pasaulē nācis pieredzēt, sajust, mīlēt un radīt! 


Atdzimšanas elpas aizsācēji

Jānis Brūns un Dita Elksne


"Dzīve nav tikai par mums - tā ir arī par katru cilvēku, ko satiekam" /Neal D. Walsh/

Mēs esam pārliecināti, ka visiem cilvēkiem ir spējas būt kā "uztvērējantenām" gan priekš sevis, gan priekš citiem. Būt "savienojumā" nozīmē domāt un rīkoties apzināti, saskaņā ar dabā un Visumā notiekošajiem procesiem. 

Sāc ar sevi! Pirmkārt, mums jāsakārto attiecības ar sevi un jāsaprot iekšējā pasaule. Tad, kad to saprotam, varam to ietekmēt un mainīt. Maini savu attieksmi pret pasauli, un pasaule apkārt mainīsies. 

Uzskatām, ka galvenie cilvēka resursi ir Mīlestība, Godīgums, Degsme, Empātija un Vienkāršība. 

Mūsu misija ir būt par "raidstacijām", kuru klātbūtnē cilvēkiem ir droši ļauties un atklāties patiesībai, lai dzīvotu sev autentisku dzīvi un celtu kopējo cilvēces apziņas līmeni.

“Iekšēji harmonisku cilvēku tuvumā mēs vienkārši pēc kāda brīža atklājam, ka esam citādi, nekā līdz šim domājām - daudz labāki. Tad nu mēs brīnāmies, kā tas varēja notikt.” /Richard Rorh/


Dita 

“Tīrradnis, Dabas bērns, dzidra un skaidra Kristāliska Dvēsele. 

Maiga, sirdssilta, vieda, trāpīga, dziļa, dzīves pilna, jutekliska, plūstoša, atbalstoša, gaiša, ēteriska, dzirksteļojoša, gaisīga..”  /Atdzimšanas Elpas pasniedzēji/

Es radu drošu un dziedinošu mīlestības Telpu un iedrošinu ar savu būtību - Dvēseles zināšanàm un pieredzi - cilvèkam atklāt jeb atcerēties pašam savu gaismu, atgriezties mājās pie sevis.

Kontakti: [email protected]

Jānis 

Es nododu informāciju cilvēkiem pēc iespējas racionālā un tiem saprotamā valodā. Izaugsme sākas nevis apgūstos jaunas lietas, bet aizmirstot un atceļot vecos pagātnes uzskatus un attieksmi. Sesijās mācamies apzināti vadīt savu prātu, izprast problēmu cēloņus un rast jaunus dzīves modeļus. Esmu atvaļināts armijas Speciālo Uzdevumu Vienības virsnieks, tāpēc labi pārzinu tos cilvēku izaicinājumus, kas saistīti ar iekšējām bailēm, nepārliecību, stresu un neveselīgu ego. 

Noskaidro vairāk Jāņa mājaslapā: 
Spied šeit

Atrodi sev tuvāko pasniedzēju 

Mūsu apmācīti un sertificēti Atdzimšanas elpas pasniedzēji jau ir vairākās Latvijas pilsētās. Katram cilvēkam ir nepieciešama individuāla pieeja, jo katram cilvēkam rezonēs kaut kas cits. Katram no pasniedzējiem ir sava enerģija, taču zini, ka esi labās un profesionālās rokās! 

Atdzimšanas elpošanas ieguvumi

Cilvēki saka mums, ka Atdzimšanas elpošana ir spēcīgākā pieredze, kādu ir guvuši kopš dzimšanas. Katrs Atdzimšanas elpas pasniedzējs bieži dzird komentāru:  "Es neko tik spēcīgu nevarēju iedomāties... ". Daudzi cilvēki no viņiem pirms tam ir mēģinājuši alternatīvās medicīnas līdzekļus, šamaniskus dzērienus un citas augu valsts substances.

Viena lieta, par ko daudzi ir pārsteigti, ir dziedinošā pieredze Atdzimšanas elpošanas laikā. Mēs esam novērojuši, ka daudzas slimības ir dzimšanas un bērnības emocionālās traumas rezultāts. Emocijas (enerģijas plūsma) ir apstājusies vai neplūst, kā vajag. Slimība ir dziedināšana progresā, tas ir pēdējais "zvans", kad Dvēsele jau klauvē pie durvīm un saka, ka kaut kas dzīvē tiek darīts nepareizi. Ar Atdzimšanas elpošanu mēs paši varam šo plūsmu atjaunot.

Taču Atdzimšanas elpas mērķis nav nevienu dziedināt. Dziedināšana dažkārt ir šī procesa izdevīgs "blakusefekts". Neviens  no Atdzimšanas elpas pasniedzējiem neuzņemas atbildību par jebkādu simptomu ārstēšanu - fizisku vai psiholoģisku. Visiem iesakām iepriekš konsultēties ar savu ārstu vai terapeitu.  

Atdzimšanas elpa ir par to, ka cilvēks speciālista klātbūtnē, drošā vidē iemācās dziļi savienoties ar savu būtību, paplašināt savu apziņu, redzēt un saprast apstākļus, lai tiktu galā un palaistu tos. Uzņemties atbildību par savu dzīvi un lēmumiem. Sajust dzīvības enerģiju sevī, kādu, iespējams, nekad nav pieredzējis. Atjaunot savu dabisko enerģijas plūsmu ķermenī. Mēs paši esam sev dziednieki, un Atdzimšanas elpas pasniedzēji Tev par to mīļi atgādinās.

Sesijas norise 

Pārsvarā sesijas notiek privāti (1:1), kas dod vislielākos rezultātus un visātrāko izaugsmi. Tā aizņem apmēram līdz 2h un sastāv no intervijas un elpošanas daļas. Tad, kad cilvēks iemācās elpot patstāvīgi, grupas sesijas ir lielisks veids, kā paplašināt savu apziņu un enerģijas pieredzi. 

Katram iesakām arī iziet Atdzimšanas elpas Pamatkursu, kas ir strukturēta dziedināšanas programma, lai dalībnieks produktīvi un radoši adresētu savas zemapziņas limitācijas un transformētu priekšrocībās.

Šī metode ir ļoti dziļi transformējoša, tāpēc neiesakām sesiju formēt kā dāvanu draugam, partnerim vai ģimenes loceklim. Jūs varat to uzdāvināt, taču tālāk cilvēkam pašam ir personīgi jāraksta mums savs nodoms un mērķis, ar ko vēlas strādāt. Mēs vienosimies par sesijas laiku un tad nosūtīsim jums rēķinu apmaksai. Iesakām pašiem vispirms atnākt uz vienu nodarbību. Elpinātājs (pasniedzējs)

Katrs šīs jomas profesionālis darbojas, vadoties no savas Dievišķās autoritātes, - tas nozīmē, ka elpinātājs apzinās savu augstākā "Es" būtību un spēj no sirds kalpot saviem klientiem. Visi Atdzimšanas elpas esošie pasniedzēji ir sekmīgi izgājuši Atdzimšanas elpas pilno Pasniedzēja programmu un kvalificējušies, lai efektīvi strādātu ar cilvēkiem. Taču neviens nav tiesīgs kritizēt vai vērtēt dziednieka kvalifikāciju, jo galvenais kritērijs ir produktīvs rezultāts, neatkarīgi no tā, vai ir veikta apmācība vai nav. Elpinātāja galvenās vērtības ir ticība sev, Dievam un savai intuīcijai, godīgums, atklātība un atvērtība. Motivācija nav nauda, taču ir svarīga godīga enerģijas apmaiņa. Tas, ko klients gūst, nav "lieta" ar derīguma termiņu. Tā ir pieredze, zināšanas un iemaņas palīdzēt sev un piedzīvot pozitīvu sajūtu brīvību līdz mūža galam. 


Elpotājs

Neatkarīgi  no tā, cik talantīgs un spējīgs ir Elpinātājs, procesu veic pats Elpotājs. Neviens nevar Tavā vietā elpot un pieņemt lēmumus. Tu vari elpot arī pats, un tas ir katra pasniedzēja galvenais uzdevums - iemācīt katram pašam droši praktizēt vienatnē. Taču ir viedāk un patīkamāk vispirms to darīt zinoša speciālista klātbūtnē. 

Kvalificēts Elpinātājs palielinās efektivitāti un drošības sajūtu procesa laikā. Vēlāk katrs ir spējīgs droši to veikt vienatnē, un tā jau dara daudzi mūsu klienti. 

© 2019, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .