Atdzimšanas Elpošana - Tā ir māksla un zinātne savienot apziņu un elpošanu savai optimālajai ķermeņa, prāta un gara veselībai. Papildinot to ar zināšanām par mūsdienu zinātni, bioloģiju un dabu - tā ir metode, kura ļauj Tev sasniegt savu autentisko potenciālu. Veids, kā mācīties elpot enerģiju tāpat kā gaisu un atbrīvoties no emocionālajiem blokiem, lai dzīvotu entuziasma un laimes sajūtas pilno dzīvi.

Apvienojot Rebirthing Breathwork International mācību programmu un pašu pieredzi, vadot sesijas un seminārus daudzās pasaules valstīs, esam nonākuši pie apmācību koncepta, kas, mūsuprāt, ir vispiemērotākais 21. gadsimta cilvēkam, lai ne tikai efektīvāk pasniegtu nodarbību saturu, bet arī ļautu šo praksi katram dalībniekam veiksmīgāk integrēt ikdienas dzīvē.  

Mēs fokusējamies un palīdzam uzlabot dzīves kategorijas kā Apzinātība, Fiziskā veselība, Prāts, Emocijas, Attiecības, Audzināšana, Nauda, Karjera un Dzīves kvalitāte!

Tā ir strukturēta un sistemātiska programma, kas detalizēti attiecina problēmu skartās dzīves jomas - zems pašvērtējums, pārspīlēts paškritisms, dzīvesprieka zudums, sava potenciāla neizmantošana, lietu atlikšana, partnerattiecību problēmas, neatrisinātas problēmas ar vecākiem,  finansiāla nestabilitāte.   

Katrs Atdzimšanas Elpas modulis ir dizainēts, lai dziļāk adresētu šos destruktīvos uzslāņojumus, tos izprastu un apzināti transformētu mums labvēlīgākā formā. 

© 2019, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .