Pieteikties uz "Dvēseles ziedēšanas" kursu 

Aizvadītie mēneši ir likuši mums šo to mainīt savos ikdienas paradumos, veidā, kā strādājam vai sazināmies viens ar otru. Iespējams, ka daļa no mums ir piedzīvojusi arī izmaiņas sevī. Jā, šis ir pārmaiņu laiks gan fiziskā, gan arī garīgā dimensijā.

Varbūt mēs esam atbrīvojušies no tiem uzskatiem un domām, kas vairs nekalpo. Esam tikuši vaļā no priekšstatiem, kā būtu jādzīvo, un sākuši tvert, kā arī baudīt mirkli. Var uzskatīt, ka tā ir pārdzimšana.

Pavisam ticami, ka pārmaiņas nav ērtas un tās nedod mieru. Rodas sajūta, ka tu sevi vairs nepazīsti un kā aizsargmehānisms nostrādā vēlme atgriezties vecajos stāstos. Domās gribas noturēt ilūziju, ka tu vēl vari būt tāds, kā iepriekš. Jo vairāk Tu mēģināsi dzīvot pagātnē, jo vairāk nekalpojošā tevis daļa izkūpēs kā migla rītā. Tie ir veci stāsti, ar kuriem tu vairs neesi saistīts. Atstāj tos aiz sevis, lai vējš par tiem parūpējas.

Pārmaiņas mēdz nenotikt strauji - tās var radīt zināmu haosu domās, bet arī tā ir daļa no procesa, kam ir jāiziet cauri. Bet tas ir jāpiedzīvo viegli, elpojot tam cauri un ļaujot pilnībā sajust, kā tas ir ļauties domām plūst tās ne atgrūžot, ne pieņemot.

Tā kā šī ir atdzimšana, Tev noderēs zināt, ka pārmaiņas ir pastāvīgas. Un tas nav nekas biedējošs. Saproti, ka Tu esi Alfa un Omega. Pieņem šo sajūtu, jo tajā ir kaut kas dievišķs. Tu esi nekas un viss vienlaikus. Tā izskatās dievišķība visā pilnībā.

Tad, kad esi mīlošu un atbalstošu cilvēku vidū, caur elpu tu vari nonākt atpakaļ pie sirds. Tad, kad tavs prāts un sirds atrodas apzinātā saziņā un tu esi savā spēkā, tu vari mainīt priekšstatus un domformās visā laika telpā.

Tad, kad tu esi atbalstošā vidē, tu vari ieraudzīt labāk melus, kam esi noticējis, piemēram, ka dzīve ir grūta. Tā kā šī ir atdzimšana, Tev noderēs zināt, ka tādi priekšstati ir tālu no īstenības. Ja būsi savā spēkā, nebūs grūti. Vieglums no sākuma sirdī un pēc tam jau Tev apkārt.

Esi mīļi aicināts uz „Dvēseles ziedēšanas” kursu, kas notiks no 25.septembra līdz 27.septembrim, Pulkveža Brieža ielā 8, lai kopā mēs varētu doties uz priekšu daudz drosmīgāk, atklātāk, bez satraukuma, bet ar mieru sevī un atvērtu sirdi!

Tavs ieguldījums savā izaugsmē, iemaksājot depozītu 50 eiro apmērā līdz 6.septembra plkst.24, ir 220 eiro, no 7.augusta – 250 eiro, savukārt piesakoties trīs dienas pirms „Dvēseles ziedēšanas” kursa, Tavs ieguldījums būs 280 eiro.

Ja būsi iemaksājis depozītu, bet nevarēsi ierasties, lūdzu, ņem vērā, ka šo ieguldījumu paturēsim, lai varētu nodrošināt „Dvēseles ziedēšanas” kursa norisi tiem, kas ieradīsies. Paldies par sapratni!


Vieglumā un pateicībā,
Dvēseles Atdzimšanas elpas komanda

© 2020, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .