Sievietes iegurnis ir atmiņu un nebeidzamas dzīvības enerģijas krātuve. Sieviete savā iegurnī nes vēstures atmiņas un vienlaikus enerģiju - dzīvības uguni, lai vēsturi transformētu brīvībā, tādā veidā mainot pagātni, tagadni un nākotni. Ne tikai savu, bet arī savu senču un cilvēces. Sievietes iegurnī ir atslēgas gan uz savu senču saknēm, gan dzīvības uguns to dziedināšanai.


Jautājums, vai un kad sieviete ir gatava doties ne tikai uz augšu un āru pasaulē, bet uz iekšu un lejā, lai sajustu, atcerētos un atgrieztos savā patiesajā spēkā - maigumā, jaudā un dzīvā mīlestības baudā.


Bali, kur gaiss ir piepildīts ar auglīgu augsni un eksotisko ziedu smaržu, sulīgiem augļiem, dzīvām krāsām, vulkānisku pazemes enerģiju, okeāna jaudu, ūdenskritumu spēku, saules apņemošo siltumu, dabas skaņām, sirdi atmaidzinošiem saullēktiem un dzīva miera piepildītiem saulrietiem, mistiskiem gariem un dieviem – mēs aicinām Tevi uz sieviešu retrītu „Tavs Svētais pirmsākums”, lai šo auglīgo bagātību ieelpotu, apjaustu, atmodinātu, sajustu, pieņemtu, atmaidzinātu, izbaudītu un atdzīvinātu savās saknēs, savā iegurnī, savā svētajā pirmsākumā.

No dzīvas mīlestības apziņas sēklas Tavā iegurnī, dzemdē, to aplaistot ar dzidru ūdeni (jūtu, emociju pasaule) un sasildot ar siltu saules gaismu (apziņas tīrību), caur mugurkaulu sakni uz gaišu mīlestības ziedu Tavā sirdī. 

Mēs katra atsevišķi un kopā caur smalkiem, dziļiem un sakrāli transformējošiem procesiem atmodināsim iekšējo kompasu, intuīciju, zināšanas un ceļu mājās. Ceļš no sēklas uz ziedu un augļiem ir ciklisks, ne lineārs. Tā ir iekšējā alķīmija.

Mēs - Dita un Anita - būsim Tavas pavadones, līdz Tu skaidri sajutīsi savu iekšējo kompasu