-


Skaidri just. Skaidri redzēt. Skaidrībā būt.

Ja iekšējās uguns nedod siltumu un vitalitāte, ūdeņi var kļūt pārāk lieli, purvaini un stagnējoši. Pārāk liels duļķaina ūdens apjoms ietekmē zemes elementu. Tas zaudē cietību un stingrumu. Savukārt tas padara nestabilu mūsu dzīves un pašizpausmes pamatu. Gaisa elements ir tas, kas palielina liesmu. Elpa un elpošana ir viens no galvenajiem instrumentiem, lai uzturētu veselības bagātu iekšējo uguni, kas ietekmē mūsu ķermeņa, prāta un būtības “veselību”.

Elpai ir attīrošas īpašības. Dzīvības elpa ieplūst katrā ķermeņa šūnā. Kā dzīvības un apzinātības spēka nesējs, elpa spēj “izkustināt”stagnāciju un pamodināt cilvēka iekšējo liesmu. Ar “veselīgu” iekšējo uguni,mums ir gan spēks, gan arī enerģija ne tikai pārstrādāt to, ko esam uzņēmuši,bet arī dzīvot dzīvi ar vieglumu un pieņemšanu. “Veselīga” iekšējā uguns liek ūdenim ķermenī kustēties un atrasties līdzsvarā, lai mūsu jutīgais ķermenis,seksuālā enerģija un radošuma spēks var izpausties mūsu izvēlēs un darbībā.Spēcīga iekšējā uguns ļauj mums ieraudzīt iekšējās realitātes slāņus un izcelt tos no apziņas, lai manifestētu.

Jāņem vērā, ka pārmērīga iekšējās uguns izpausme var radīt mūsu ķermenī, sirdī, prātā un dzīves izpausmē destrukcijas spēku. Ceļš uz veselību un vitalitāti ir līdzsvarā. To var panākt godinot tās dāvanas,viedumu, mācības, ko sniedz katrs elements, sajūtot, kā šie elementi var harmoniski sadejoties, esot vienoti.

Dita uz brīdi ir Latvijā, tāpēc sestdien, 10.februārī,Tev ir lieliska iespēja pievienoties uz elpošanas apli klātienē. Aicināti tie, kas ar elpu ir uz Tu.

Elpošanas sesija notiks no plkst.16 līdz 19, Kalnciema ielā,Pārdaugavā. Tavs ieguldījums enerģijas apmaiņā ir 35 eiro. Pieteikšanās,rakstot WhatsApp ziņu uz +447774822018 vai tepat – e-pastā.


                                                                                                                 Spied šeit