Ikarija ir maza, īpaša sala Grieķijā, kas tiek uzskatīta par vienu no piecām pasaules „zilajām zonām” – vietām, kur cilvēki dzīvo neparasti ilgi. Ikarijā ir dziedinošie termālie avoti, iedzīvotāji paši audzē dabīgu un tīru pārtiku. Ikarija ieved mierā. Šī vieta ir neauglīga stresam. Turklāt salas specifiskā enerģētika cilvēkā rada iekšējo sajūtu, ka viņš ir nekas, un caur šo sajūtu cilvēks atklāj, ka ir viss. Sala palīdz atbrīvoties no visa, kas lieks un sniedz katram tieši to, kas patlaban visvairāk ir nepieciešams.


Savā spēkā centrētā Ikarija ir tiem, kas gatavi atjaunoties un iecentrēties savējā, lai radītu vēl plašāk un skaistāk. Kad ar atvērtu sirds centru, cieņpilni ļaujamies, tad Ikarija aicina savā dziednīcā, vedot katru savā unikālā procesā.Retrītu vadīs Dita. Viņai piemīt īpaša dāvana – dziļa izpratne par elpas spēku. Viņa ir veltījusi daudz laiku, lai apgūtu elpas mākslu un dalītos ar citiem ar tās transformējošajiem ieguvumiem. Caur Ditas maigumu, rūpēm un mieru pārņem sajūta, kas atbrīvo no smaguma nastas. Viņa izkliedē tumsu, radot gaismu, un aizdedzina dvēseles lidojumam.Retrītu vadīs Evita. Viņa ir deju un kustību dieviete. Ar viņu kopā kustība ķermenī šķiet dabīga un vienlaikus spēcinošio jutīga vadība it kā izveido īpašu telpu, kurā katrs drīkst būt tāds, kāds ir. Katra Evitas vadītā kustība atmodina snaudošo enerģiju, atraisa un atslābina ķermeni, atbrīvo iesprūdušās emocijas, ievedot vieglumā un priekā, vai arī spēcīgi sazemē, saasinot šeit un tagad fokusu.Retrīts būs Tev piemērots, ja vēlies atjaunot saikni ar savu būtību un ķermeni, gribi attīrīties no lielā un savienoties ar sevi patieso, kā arī aktivizēt savu jaudu, stiprināt sevī elementus, kas snauduši, un atslābināt hipertonizētos.


Tāpat retrīts būs Tev piemērots, lai nonullētos un restartētos jaunam dzīves posmam, atjaunot iekšējos resursus, izkāpt no skrējiena un noorientēties, kā vēlies būt turpmāk, uzlabot savu psihisko un fizisko veselību, sinhronizēties ar dabu, tās cikliem un ritmiem, attīstot sajūtīgumu un intuīciju, izbaudīt atvaļinājumu caur sevis paplašināšanu.