Jūlijā un augustā notiks ūdens retrīti, kas ļaus atgriezties pie sava autentiskā "es"

Atdzimšanas elpošanas prakse nes prieku, atbrīvošanos no liekā, brīvību, enerģijas un spēka atjaunotni. Prakses pamati ir salīdzinoši vienkārši – cilvēks veic dinamisku ieelpu un ļaujošu izelpu.

Atdzimšanas elpošanas mērķis ir palīdzēt cilvēkam transformēt emocijas katram piemērotā veidā un laikā. Tikmēr, kamēr esam neapzināti un ļaujam vecām emocijām ierobežot mūsu attīstību, mēs nevaram mainīt tos dzīves aspektus, kas palīdzētu virzīties uz priekšu, vai ļautu justies tā, kā mēs gribētu.
Atdzimšanas elpošanas prakse sniedz iespēju doties dziļumā, iepazīt un konfrontēt šīs emocijas. Bailes, panika, stress, dusmas, depresija, emocionālie bloki, dzimšanas un bērnības traumas - no tām var atbrīvoties vai transformēt vieglumā, tiekot līdz problēmas kodolam šūnu līmenī, atbrīvot somatiski vai ķermeniski, ne tikai prāta līmenī.

Ūdens sesijas ir daudz intensīvākas nekā tās, kas noris cilvēkam elpojot guļus vai stāvus, kas pazīstama kā tā sauktā “sausā” elpošana. Atrodoties un elpojot ūdenī, nereti virspusē nonāk ļoti senas atmiņas.

Elpošana siltā ūdenī palīdz cilvēkam sastapties ar atmiņām par dzimšanu un būšanu mātes vēderā, apzinoties savu nākšanu uz zemes un ļaujot padarīt apzinātāku to sevis daļu, kas šķietami ir aizmirsta. Silts ūdens rada sajūtu, ka cilvēks atgriežas mātes klēpī, līdz ar to var atbrīvoties no pašām dziļākajām problēmām un blokiem cilvēka psihē un zemapziņā, kas saistītas ar drošību un pirmsākumu.

Atdzimšanas elpošana aukstā ūdenī ir piemērots nākamais solis, kad cilvēkam ir pazīstama elpošanas prakse siltā ūdenī. Elpošana aukstā ūdenī palīdz cilvēkam sajust tās vietas ķermenī, kur ir spriedze vai sāpes. Vairumam cilvēku atdzimšanas elpošana aukstā ūdenī ir daudz lielākā mērā aktivizējoša un transformācijas nesoša, nekā elpošana siltā ūdenī. Aukstā ūdens elpošana ļauj transformēt nāves bailes, kas saistītas ar palaišanu jeb vecā nomiršanu.

Lai Tu varētu pāriet nākamajā sevis izzināšanas posmā, ir jāatbrīvojas no tā, kas vairs nekalpo – tās var būt domas, neveselīgas pieķeršanās, lēmumi, uzvedības, ticības, pārliecības un savu šķietami ierobežoto iespēju apzināšanās. Ar to visu mēs varēsim strādāt ūdens elpošanas kursā, kur būs atbalstoša un iedvesmojoša vide, lai Tu vari būt pats vai pati savā autentiskajā esībā.

Atrašanās ūdenī un elpošana atgādinās, ka Tu esi drošībā, pasargāts un vari pilnībā ļauties, jo pasaule ir radīta Tev. Esi aicināts atgriezties pie sevis, savā sirds patiesībā kopā ar pavadonēm Ditu un Alisi.

Ūdens kursa laikā, kas notiks zemes spēka vietā „Elpārēs”, Līgatne, varēsi satikties ar viscerālo un rekonektīvo frekvenču terapeitu Artūru Ķirpu, kurš pastāstīs par savu darbu un kā tas var palīdzēt cilvēkiem. Savukārt par atjaunojošām maltītēm rūpēsies ēdienu alķīmiķis Reinis Grants.

Ūdens kursi noritēs no 29.jūlija līdz 2.augustam, kā arī no 19.augusta līdz 23.augustam. Vietu skaits ierobežots.


Ūdens kursa retrītā

esi aicināts atgriezties pie sevis, savā sirds patiesībā kopā ar pavadonēm Ditu un Alisi.

Norises vieta

Ūdens kursa retrīts notiks zemes spēka vietā „Elpārēs”, Līgatnē.

Varēsi satikties ar

 viscerālo un rekonektīvo frekvenču terapeitu Artūru Ķirpu, kurš pastāstīs par savu darbu un kā tas var palīdzēt cilvēkiem. Tāpat varēsi satikties arī ar  atjaunojošo ēdienu alķīmiķi Reini Grantu.


Ieguldījums savā pārmaiņu ceļā uz citādāku nākotni līdz 1.jūlijam ir 590 eiro, no 2.jūlija – 640 eiro. Tiem, kas jau apmeklējuši kādu no Atdzimšanas elpas ūdens retrītiem, ieguldījums – 550 eiro.

Kā nokļūt uz "Elpārēm", Līgatnē?! Tiem, kas vēl plāno ierasties un tiem, kas jau ir pieteikušies - ja braucat uz "Elpārēm" ar automašīnu un jums ir kāda brīva vieta vēl kādam elpotājam, rakstiet uz [email protected], lai mēs "tos, kas meklē" un "tos, kam ir" varētu savest kopā. Kad būsim nokomplektējuši abas grupas, izveidosim "WhatsApp" grupiņu, lai apmainītos ar visu nepieciešamo informāciju. Namaste!
0
© 2020, Atdzimšanas Elpa. Visas tiesības aizsargātas

 .